< Discover Uzhhorod | Виставка Антона Шепи «In memoriam»

Виставка Антона Шепи «In memoriam»

Деталі

Де: Художній музей ім. Й. Бокшая (пл. Жупанатська, 3)

Коли: 19 квітня – 26 квітня

Початок: 19 квітня о 16:00

Детальніше:  в Закарпатському художньому музеї ім. Й. Бокшая в Ужгороді  діятиме виставка полотен закарпатського митця, Заслуженого художника України, лауреата обласної премії А.Ерделі та Й.Бокшая Антона Шепи «In memoriam». Представлено роботи митця із фондів художнього музею та приватних колекцій. 

Антон Шепа народився 17 квітня 1928 року в селі Підгоряни (тепер мікрорайон Мукачева). У віці шість років залишився без матері у багатодітній родині. 1948 року вступив до інституту прикладного та декоративного мистецтва (факультет монументального живопису). Студіював у Йосипа Бокшая та Адальберта Ерделі. У 1954 році закінчив Інститут прикладного мистецтва у Львові у класі Романа Сельського.

Із 1954 року в Ужгороді, викладав живопис в Ужгородському училищі прикладного мистецтва впродовж семи років.
З 1957 учасник майже всіх республіканських, багатьох
всесоюзних виставок українського мистецтва за кордоном (Австрія, Кіпр, Японія, Словаччина, Чехія, Угорщина, Німеччина, Монголія).

Член Національної спілки художників СРСР з 1960 р., заслужений художник України.

Серед найбільш відомих творів – «Народне гуляння», «Карпатська весна», «На поточку прала», «На могилах предків», «Гуцульське весілля», «Великдень». У монументальному живописі – «Легенда про Пинтю», «Закарпатські опришки», «На гуцульському ярмарку», «Верховинське весілля». Нині твори відомого майстра прикрашають експозиції музеїв та приватних збірок.

Зареєструватись на подію

Контакти

Корзина

Кількість: Збудувати